Lomi Lomi

Lomi Lomi

Hawajski masaż, przy którym wykorzystuje się gównie przedramiona będące bardziej neutralnymi częściami ciała od dłoni. Dzięki temu można opracować większą powierzchnie ciała, co ma pobudzić wewnętrzną energię człowieka.

W Lomi Lomi bardzo istotna jest intencja i nastawienie osoby wykonującej masaż. Stosuje się ciepłe oleje o różnych właściwościach odżywczych i leczniczych. Ruchy przy masażu są płynne i możliwie głębokie. Jest to masaż całościowy, omija się miejsca intymne i nigdy nie są one odkrywane. Masowany jest tułów, kończyny, głowa i twarz. Wykonuje się specjalne rotacje na głównych stawach i kręgosłupie szyjnym. Kolejnym element, który wyróżnia ten styl to taniec, wykonywany wokół stołu przez masażystę. Muzyka i taniec harmonizują i uruchamiają zastałą w ciele energię.Terapie hawajskie mają moc transformacji, często niechcianych wzorców zakorzenionych w ciele. Mają siłę podnoszenia do wyższych poziomów energetycznych.
Wszystko to oraz maksymalne skupienie oraz szacunek do osoby poddającej się temu masażowi sprzyja oczyszczaniu na poziomie fizycznym emocjonalnym i mentalnym. Podczas masażu mogą się uzewnętrznić procesy usuwania traum, krzywd, czy programów rodzinnych. Powodując odczucie ogromnej ulgi, odprężenia i lekkości.
Lomi Lomi to indywidualne podejście do pracy z ciałem i świadomością pacjęta. Dostrojenie się masażysty i dobranie odpowiednich technik do wykonania masażu zapewnia niesamowite i przyjemne doznania.

  • Masaż bańkami chińskimi

  • Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż bańkami chińskimi

Masaż bańkami chińskimi - stosowany już w czasach starożytnych. Jest to rodzaj terapii podciśnieniowej. W masażu tym stosuję się miękkie, gumowe bańki chińskie. Istotą tego zabiegu jest wytworzenie podciśnienia w bańce, które spowoduje zassanie skóry do środka. Masaż ten działa silnie przekrwienie, co prowadzi do poprawy ukrwienia i odżywienia masowanych tkanek. Masaż bańkami chińskimi sprawnie redukuje cellulit, działa modelująco, poprawia kondycję skóry.

Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż stóp z elementami refleksologii – niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji, polegająca na pobudzaniu określonych punktów i stref odruchowych znajdujących się na stopach. Masaż pomaga w zlikwidowaniu stresu, poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, pomaga w uruchomieniu naturalnych systemów obronnych organizmu oraz daje odczucie napływu pozytywnej energii i sił witalnych do organizmu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij