Masaż i terapia dźwiękiem

Masaż i terapia dźwiękiem
Terapia wykorzystująca techniki masażu relaksacyjnego, równoważenia energetycznego, muzykę oraz misy tybetańskie. Kompleksowo oddziałuje przez techniki manualne, dźwięk i wibrację na ciało, psychikę i energetykę pacjęta. Wibracje dźwięków wpływają na krążenie krwi i inne płyny ustrojowe (ciało człowieka składa się w 70% z wody). Dźwięk przyspiesza usuwanie toksyn i regenerację tkanek, stymuluje zdrowe komórki a niszczy patologiczne. Wspomaga ciało w procesie naturalnej samo regeneracji i samoregulacji. Pomaga w usuwaniu substancji stresogennych i toksyn nagromadzonych w efekcie pozostawania w długotrwałym stresie. Uruchamia funkcje obronne organizmu.

Dźwięk mis może wprowadzać w stan głębokiego relaksu i wyciszenia, uspokajając pobudzone emocje i myśli i rozluźniając napięcia w ciele. Zabieg taki często określa się jako masaż dźwiękiem lub kąpiel w dźwiękach.
Masaż dźwiękiem mis pomaga niemal na wszystkie choroby, które są spowodowane przez zaburzenia przepływu energii w organizmie. Wystarczy więc udrożnić drogi przepływu tej energii, a pacjent powróci do zdrowia i będzie szczęśliwy.              A masaż dźwiękiem mis ma właśnie udrożnić ten przepływ energii.

  • Masaż bańkami chińskimi

  • Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż bańkami chińskimi

Masaż bańkami chińskimi - stosowany już w czasach starożytnych. Jest to rodzaj terapii podciśnieniowej. W masażu tym stosuję się miękkie, gumowe bańki chińskie. Istotą tego zabiegu jest wytworzenie podciśnienia w bańce, które spowoduje zassanie skóry do środka. Masaż ten działa silnie przekrwienie, co prowadzi do poprawy ukrwienia i odżywienia masowanych tkanek. Masaż bańkami chińskimi sprawnie redukuje cellulit, działa modelująco, poprawia kondycję skóry.

Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż stóp z elementami refleksologii – niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji, polegająca na pobudzaniu określonych punktów i stref odruchowych znajdujących się na stopach. Masaż pomaga w zlikwidowaniu stresu, poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, pomaga w uruchomieniu naturalnych systemów obronnych organizmu oraz daje odczucie napływu pozytywnej energii i sił witalnych do organizmu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij