Masaż relaksacyjny

Masaż relaksacyjny
Jest to masaż wykorzystujący techniki masażu klasycznego. Pełen relaks uzyskujemy dzięki delikatnym, spokojnym, rytmicznym i powolnym ruchom. Celem masażu relaksacyjnego jest zmniejszenie napięcia mięśniowo – nerwowego i psychicznego, a tym samym uzyskanie ogólnego rozluźnienia i odprężenia organizmu. Masaż ten ma szerokie zastosowanie w odnowie biologicznej. Uzyskujemy w ten sposób wyrównanie ciśnienia krwi i usprawnienie przepływu limfy. Masaż relaksacyjny wskazany jest po długotrwałym wysiłku fizycznym jak i psychicznym. Jest on doskonałą metodą, pozwalającą na rozładowanie stresu wywołanego pracą zawodową i ciągłym życiem w pośpiechu. Uspokaja pracą autonomicznego układu nerwowego. Wycisza emocje i łagodzi napięcia nerwowe dając odprężenie i uczucie lekkości i spokoju.

  • Masaż bańkami chińskimi

  • Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż bańkami chińskimi

Masaż bańkami chińskimi - stosowany już w czasach starożytnych. Jest to rodzaj terapii podciśnieniowej. W masażu tym stosuję się miękkie, gumowe bańki chińskie. Istotą tego zabiegu jest wytworzenie podciśnienia w bańce, które spowoduje zassanie skóry do środka. Masaż ten działa silnie przekrwienie, co prowadzi do poprawy ukrwienia i odżywienia masowanych tkanek. Masaż bańkami chińskimi sprawnie redukuje cellulit, działa modelująco, poprawia kondycję skóry.

Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż stóp z elementami refleksologii – niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji, polegająca na pobudzaniu określonych punktów i stref odruchowych znajdujących się na stopach. Masaż pomaga w zlikwidowaniu stresu, poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, pomaga w uruchomieniu naturalnych systemów obronnych organizmu oraz daje odczucie napływu pozytywnej energii i sił witalnych do organizmu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij