O nas

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalnych masażystów realizujących i rozwijających swoje pasje w dbaniu o zdrowie, kondycję fizyczną i równowagę psychiczną naszych klientów. To nie jest zwykła praca lecz styl życia, który staramy się krzewić i zaszczepiać w sercach i umysłach wszystkich korzystających z naszych usług. Jest to misja, która wymaga autentyczności i wiarygodności, wysokich zdolności manualnych, wiedzy z zakresu medycyny, psychologii i anatomii funkcjonalnej człowieka oraz nienagannej postawy moralnej, tężyzny fizycznej i chęci służenia innym. Ta misja pozwala nam na pracą z ciałem i świadomością naszych klientów, oraz na usunięcie skutków i źródła dolegliwości fizycznych generowanych przez emocje, napięcia, przemęczenie i stres w codziennym życiu. Nasza oferta jest skierowana dla osób potrzebujących relaksu, wyciszenia, regeneracji, profilaktyki zdrowotnej, ale i wzmocnienia fizycznego, mentalnego i duchowego. To co oferujemy to całościowa terapia równoważąca i integrująca ciało i ducha. Znajomość technik manualnych prawie wszystkich dostępnych rodzajów masażu i trafna diagnostyka pozwala nam na indywidualne dopasowanie i zastosowanie ich zgodnie z potrzebami i celami. Techniki równoważące pracę głównych ośrodków energetycznych ciała (czakramów) i kanałów energetycznych (merydianów) umożliwiają ich uaktywnienie oraz zrównoważenie. Ideałem naszym jest osoba o równowadze psychofizycznej i energetycznej, inaczej osoba szczęśliwa.

  • Masaż bańkami chińskimi

  • Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż bańkami chińskimi

Masaż bańkami chińskimi - stosowany już w czasach starożytnych. Jest to rodzaj terapii podciśnieniowej. W masażu tym stosuję się miękkie, gumowe bańki chińskie. Istotą tego zabiegu jest wytworzenie podciśnienia w bańce, które spowoduje zassanie skóry do środka. Masaż ten działa silnie przekrwienie, co prowadzi do poprawy ukrwienia i odżywienia masowanych tkanek. Masaż bańkami chińskimi sprawnie redukuje cellulit, działa modelująco, poprawia kondycję skóry.

Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż stóp z elementami refleksologii – niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji, polegająca na pobudzaniu określonych punktów i stref odruchowych znajdujących się na stopach. Masaż pomaga w zlikwidowaniu stresu, poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, pomaga w uruchomieniu naturalnych systemów obronnych organizmu oraz daje odczucie napływu pozytywnej energii i sił witalnych do organizmu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij