Terapia kryształami i minerałami

Terapia kryształami i minerałami

Kryształy i minerały kryją w swoim wnętrzu niezwykłą moc. Mogą stać się naszymi pomocnikami w rozwoju, w poszukiwaniu prawdy, uzdrawianiu, regeneracji organizmu i oczyszczaniu. Mogą nas zasilać energią oraz chronić, ułatwiać transformację, wspierać w działaniu, bądź otwierać na duchowe przekazy.
Osoba, która otworzy się na ich moc i zacznie z nami współpracować, może zyskać wiele wsparcia na wszystkich płaszczyznach życia. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że  struktura cząsteczkowa kryształu jest niezwykle uporządkowana. Jego wewnętrzna harmonia działa na otoczenie, ciało i umysł człowieka, rezonuje również z jego duchem – powodując naturalne zharmonizowanie
i dostrojenie do wyższych wibracji.
Minerały można „zaprogramować” na określone działania, a następnie wykorzystać je w życiu codziennym do uzdrawiania swojej przestrzeni życiowej, leczenia dolegliwości, zwiększania witalności i usuwania niekorzystnych energii z organizmu i otoczenia

 

 

  • Masaż bańkami chińskimi

  • Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż bańkami chińskimi

Masaż bańkami chińskimi - stosowany już w czasach starożytnych. Jest to rodzaj terapii podciśnieniowej. W masażu tym stosuję się miękkie, gumowe bańki chińskie. Istotą tego zabiegu jest wytworzenie podciśnienia w bańce, które spowoduje zassanie skóry do środka. Masaż ten działa silnie przekrwienie, co prowadzi do poprawy ukrwienia i odżywienia masowanych tkanek. Masaż bańkami chińskimi sprawnie redukuje cellulit, działa modelująco, poprawia kondycję skóry.

Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż stóp z elementami refleksologii – niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji, polegająca na pobudzaniu określonych punktów i stref odruchowych znajdujących się na stopach. Masaż pomaga w zlikwidowaniu stresu, poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, pomaga w uruchomieniu naturalnych systemów obronnych organizmu oraz daje odczucie napływu pozytywnej energii i sił witalnych do organizmu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij