TERAPIA POLARITY

Terapia Polarity

Jest to system terapeutycznego dotyku opracowany przez dr. Stone’a oparty na rozumieniu energii zarówno fizycznej jak i tej „subtelnej”. To praca z energią w różnych fazach jej manifestacji. Bazująca na ajurwedyjskim i jogicznym rozumieniu centrów energetycznych, tradycyjnie nazywanych „czakrami” oraz wypływających z nich pulsujących pól i strumieni energii. Dr. Stone nazwał to „bezprzewodową anatomią człowieka”, ponieważ subtelna energia nie płynie w kanałach czy wzdłuż włókien nerwowych, lecz porusza się falami rozszerzania i kurczenia zgodnie z wzajemnie powiązanymi i harmonicznymi wzorcami. Siła terapii Polarity tkwi w jej całościowym działaniu. Jest to prawdziwie holistyczny system leczenia, który postrzega chorobę jako proces, a nie jako syndrom. Domaga się on aktywnego udziału pacjenta w jego własnym powrocie do zdrowia. By osiągnąć równowagę i życie pełne witalności. Techniki zostały tak opracowane by pomóc w zbalansowaniu zarówno energetycznego jak i fizycznego zaburzenia, oraz by dać pacjentowi narzędzia pomagające zachowa tę równowagę. Terapia Polarity jest pierwszym krokiem do nauki nowego życia, które prowadzi do lepszego zdrowia, szczęśliwszego stanu umysłu oraz przywrócenia pamięci o naszym pochodzeniu – ponownego połączenia z naszym Źródłem.

  • Masaż bańkami chińskimi

  • Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż bańkami chińskimi

Masaż bańkami chińskimi - stosowany już w czasach starożytnych. Jest to rodzaj terapii podciśnieniowej. W masażu tym stosuję się miękkie, gumowe bańki chińskie. Istotą tego zabiegu jest wytworzenie podciśnienia w bańce, które spowoduje zassanie skóry do środka. Masaż ten działa silnie przekrwienie, co prowadzi do poprawy ukrwienia i odżywienia masowanych tkanek. Masaż bańkami chińskimi sprawnie redukuje cellulit, działa modelująco, poprawia kondycję skóry.

Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż stóp z elementami refleksologii – niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji, polegająca na pobudzaniu określonych punktów i stref odruchowych znajdujących się na stopach. Masaż pomaga w zlikwidowaniu stresu, poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, pomaga w uruchomieniu naturalnych systemów obronnych organizmu oraz daje odczucie napływu pozytywnej energii i sił witalnych do organizmu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij