Ujędrniająco-wyszczuplający

Masaż Ujędrniająco-Wyszczuplający

Rozbija i rozdrabnia podskórną tkankę tłuszczową ułatwiając jej redukcję, a także zmniejszenia ilości tkanki łącznej, polepsza ukrwienie, elastyczność skóry i mięśni. Przez co przyspiesza przemianę materii oraz wygładza skórę i ujędrnienia ciało. Usuwa toksyny z organizmu. Przez wykorzystanie wielu rodzajów intensywnych technik rozcierania, oklepywania, drenażu limfatycznego i bańki chińskiej uzyskuje się bardzo szybko widoczne i trwałe efekty ujędrnienia i wyszczuplenia ciała. Najlepsze odziaływanie wykazały serie od 8 do 15 zabiegów wykonywanych cyklicznie. Intensywność i częstotliwość zabiegów jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Dodatkowe stosowanie serum, kremów i olejków o działaniu rozgrzewającym i antycelullitowym przyśpiesza i utrwala efekty zabiegów.

  • Masaż bańkami chińskimi

  • Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż bańkami chińskimi

Masaż bańkami chińskimi - stosowany już w czasach starożytnych. Jest to rodzaj terapii podciśnieniowej. W masażu tym stosuję się miękkie, gumowe bańki chińskie. Istotą tego zabiegu jest wytworzenie podciśnienia w bańce, które spowoduje zassanie skóry do środka. Masaż ten działa silnie przekrwienie, co prowadzi do poprawy ukrwienia i odżywienia masowanych tkanek. Masaż bańkami chińskimi sprawnie redukuje cellulit, działa modelująco, poprawia kondycję skóry.

Masaż stóp z elementami refleksologii

Masaż stóp z elementami refleksologii – niezwykle skuteczna forma terapii i relaksacji, polegająca na pobudzaniu określonych punktów i stref odruchowych znajdujących się na stopach. Masaż pomaga w zlikwidowaniu stresu, poprawia krążenie krwi i przepływ impulsów nerwowych, pomaga w uruchomieniu naturalnych systemów obronnych organizmu oraz daje odczucie napływu pozytywnej energii i sił witalnych do organizmu.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij