Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

a

NATALIE’S BOOK “SOUL FOOD” IS AVAILABLE NOW

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat.

Healthy Food Makes Healthy Life

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod. Aster ipsum dolor Tur adipiscing elit, sed do eiusmod.

KITCHEN APPLIANCES RECOMENDED BY NATALIE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor.

a

Terapia kręgosłupa, TPSB

Z Aleksandrem współpracuję od kilku lat. Kiedyś pełna zaufania do lekarzy...Tramal,Ketonal, środki zwiotczające mięśnie- tak miało wg nich wyglądać moje życie. Dziś ufam tylko Jemu i czuję się z Nim bezpiecznie. Znam lepiej swój organizm-nauczył mnie jak postępować w życiu codziennym,aby uniknąć bólu i skąd on może wynikać. Ze względu na moją pracę (która zdecydowanie nie służy mojemu kręgosłupowi) miewam gorsze dni,ale nie było jeszcze sytuacji, której by nie wyprowadził. Jestem aktywna fizycznie, robię to czego ortopedzi totalnie zabraniali i nie wspomagam przemysłu farmaceutycznego, miewając się przy tym tylko lepiej! Dla mnie spotkanie z Alexem to nie tylko terapia ciała ale i duszy.

Paulina
Kierownik produkcji (czekolady)

Terapia dźwiękiem, masaż leczniczy

Nie znam się na masażach lecz to czego doświadczyłam zdecydowanie nie nazwałabym masażem ciała. Już sama obecność czy rozmowa z takim człowiekiem jakim jest Alex jest jak odkurzacz dla wszystkiego co w nas zalega ukryte po kątach. Sposób i świadomość z jaką pracuje on z ciałem sprawia, iż znikają nie tylko objawy w ciele powstałego problemu lecz także jego przyczyny z poziomów wykraczajacych poza cielesność. Jest to człowiek, który do swej pracy podchodzi z wielkim szacunkiem i zaangażowaniem poświęcając wiele godzin dziennie na praktykę duchową dzięki, której może skutecznie służyć innym. W moim odczuciu nie jest to tylko masaż lecz proces pełnej odnowy duchowej, która swoje efekty objawia w ciele fizycznym.

Anna
Artysta

Masaż leczniczy

Jeżeli szukasz profesjonalnego masażu, to dobrze trafiłeś! Niezwykłe wyczucie i doskonała znajomość różnych technik masażu pozwala dobrać to, co najlepsze dla klienta i pomóc nawet w niepospolitych dolegliwościach. Spokojnie można złożyć swoje mięśnie w ręce Alexa 🙂

Dominika
Terapeutka, masażystka

Terapia polarity, masaż tkanek głębokich

Najlepszy masażysta z jakim miałam do czynienia, nie tylko ulga dla ciała, ale też praca nad postawą, która dzięki masażom jest o wiele łatwiejsza. Alex ma niezwykłe wyczucie i ogromną wiedzę, którą z chęcią się dzieli, by jak najlepiej pomóc. Poza tym cudowny, ciepły człowiek, z którym spotkania należą do przyjemności 🙂 Polecam z całego serca 🙂

Karolina
Programista

MASAŻ SPORTOWY

Alex to świetny specjalista. Doskonale wie gdzie nacisnąć aby ból odpuścił. Trafiłem do niego po kontuzji odcinka szyjnego oraz kolana, jakich nabawiłem się podczas sparingów. Zaproponował pracę na powięziach. Kolano przestało boleć już po jednej sesji, natomiast po kilku następnych odzyskałem pełną ruchomość w szyi. Polecam z czystym sumieniem!

Przemek
Sportowiec

Terapia punktów spustowych bólu

Miałam problemy z ręką - nasilający się od tygodni ból, drętwienie. Lekarze leczyli przeciwbólowymi lekami, prześwietlali, straszyli operacją. Wtedy przypadkowo poznałam Alexa. Trzy sesje leczenia punków spustowych bólu połączone z masażem i ból zniknął tak szybko jak się pojawił. Kilkukrotnie byłam tez na masażu - za każdym razem było inaczej niż poprzednio. Alex jest genialny, ma dużą wiedzę i potrafi zrelaksować nie tylko ciało, ale i duszę! Dziękuję 🙂 Fantastyczna atmosfera! 5+

Karolina
Księgowa

Terapia czaszkowo-krzyżowa

Bardzo polecam terapie u Aleksandra. Trafiłam do gabinetu w bardzo słabym momencie życiowo-zdrowotnym, ale po cyklu sesji czaszkowo-krzyżowych mój stan bardzo się poprawił i wróciłam do pełni zdrowia i dobrego samopoczucia. Podczas sesji zawsze czułam się bezpieczna i zaopiekowana, a terapia odbywała się się w dużym zaufaniu i z poszanowaniem granic. Wszystkim niezdecydowanym polecam - Aleks to człowiek z dużą wiedzą i intuicją, a w dodatku wie co z nią zrobić, żeby wyciągnąć człowieka z energetycznego dołka.

Katarzyna
Muzyk

Natalie Portman Press

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod. Aster ipsum dolor Tur adipiscing elit, sed do eiusmod.

Healthy Lifestyle by Natalie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod. Aster ipsum dolor Tur adipiscing elit, sed do eiusmod.

Natalie on Social Media

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod. Aster ipsum dolor Tur adipiscing elit, sed do eiusmod.

Healthy Shop

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod. Aster ipsum dolor Tur adipiscing elit, sed do eiusmod.